МК EN SQ 0.2117
Посветено на нашиот пријател и колега Почивај во мир. Петар Милошевски 1973 - 2014
Најди клуб блиску до тебе
Актуелности
Делегирање

24.08.2016    А репрезентација - Вести

Игор Ангеловски: Фокусирани сме на новиот почеток

Селекторот на македонската А репрезентација по објавувањето на списокот повикани фудбалери за натпреварот со Албанија даде свое видување за формата на екипата и очекувањата од новиот квалификациски циклус.

24.08.2016    Билети

Македонија по историски резултат. Со поддршка за репрезентацијата до 21 година донираме за настраданите од поплавите во Скопје

…Македонија, Македонија! ...Сите сме на „Филип Втори“ - со секоја купена влезница донираме за настраданите во Скопје


ПРИЈАВИ НЕПРАВИЛНОСТИ
на бесплатниот телефонски број
0800-15-800
FFM YouTube

Најмладите во „Куќа на фудбалот“ - Бесценето

22.07.2016

Репрезентација до 21 година: Преглед голови (квалификации за ЕП 2017)

11.07.2016

„Куќа на фудбалот“ - гостин Вујадин Станојковиќ

02.06.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 14, гостин Горан Пандев

25.05.2016

Фудбал за сите! - Пристап за секого!

17.05.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 12, гостин Владимир Колев

10.05.2016

„Куќа на фудбалот“, гости Зоран Бошковски - Чоко и Срѓан Захариевски

03.05.2016

Емисија 10, гостин Добринко Илиевски селектор на репрезентација до 16 години

26.04.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 8 гостин Емил Божиновски

13.04.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 7

05.04.2016

29 03 16 IZJAVA MILEVSKI

29.03.2016

Куќа на фудбалот - емисија 6 / гости Саша Ќириќ и Игор Митревски

29.03.2016

Франција - Македонија до 21 год. голови

28.03.2016

Изјави на Ибраими и Јаховиќ пред натпреварот со Бугарија

27.03.2016

Благоја Милевски - селектор на репрезентацијата на Македонија до 21 година

25.03.2016

Натпревари во тек
Следни натпревари
Календар на меѓународни натпревари Кликни за повеќе
А репрезентација