Содржини

04.04.2016   Репрезентации - До 19 год жени

Младинките за едно полувреме ја матираа Албанија

Женската репрезентација на Македонија до 19 години со 3-1 победи против Албанија на првиот од двата пријателски натпревари.

Календар

15 Окт

14:30 Македонија - Казахстан
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација