Содржини

31.05.2019   А репрезентација - Вести

ФФМ го продолжи договорот со Игор Ангеловски

Игор Ангеловски до декември 2020. година ќе биде на селекторското место во македонската А репрезентација.

Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација