Распоред на делегати од Втора Лига 5 коло, 2014-2015

Објавено на 02 Септември, 2014 во Втора МФЛ


Во продолжение распоредот на делегати за Втора Лига 5 коло:

Распоред на делегати Втора Лига 5 коло 2014-2015.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација