Распоред на делегати на Куп на Македонија 1/16 финале, 2014/2015

Објавено на 15 Август, 2014 во Куп на Македонија


Во прилог распоредот на делегати за Куп на Македонија 2014-2015, 1/16 финале:

Распоред на делегати Куп на РМ 2014-2015 1-16.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација