Распоред на делегати 1 коло Прва МФЛ 2014/15

Објавено на 31 Јули, 2014 во Прва МФЛ


Во продолжение можете да го погледнете распоредот на делегати за 1 коло од Првата Македонска Фудбалска Лига:

Распоред на делегати Прва Лига 2014-2015 1 коло.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација