ПРВ КРУГ СЕЛЕКТИРАЊЕ 2018 – ЗА ФФМ УЕФА АКАДЕМИЈАТА 2005

Објавено на 16 Мај, 2018 во Вести, Фудбалска академија


Во продолжение резултатите од ПРВ КРУГ СЕЛЕКТИРАЊЕ 2018 – ЗА ФФМ УЕФА АКАДЕМИЈАТА 2005.

Резултати од селектирање 2018 за ФФМ УЕФА АКАДЕМИЈА 2005.pdf    
   
Актуелности
Календар

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација