ПРИЈАВА за учество во натпреварување за младинска лига - девојчиња

Објавено на 19 Јули, 2019 во Вести


Во продолжение ПРИЈАВА за учество во натпреварување за младинска лига - девојчиња за натпреварувачка сезона 2019/2020.

prijava-za-mladinska-liga-za-devojchinja.doc 

   
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација