Делегирање Куп жени, сезона 2016/17

Објавено на 21 Март, 2017 во Куп жени


Во продолжение делегирањето за Куп Жени

куп ЖЕНИ.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација