Делегирање 1/2 финале Куп на Македонија Жени

Објавено на 28 Април, 2016 во Куп жени


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за полуфиналето од Куп на Македонија - Жени за сезона 2015/16:

Делегирање-Kуп жени 1-2 финале.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација