Делегирање 1 коло супер лига младинци и кадети, 2014/15

Објавено на 22 Август, 2014 во Млади делегирање


Во прилог делегирањето на судии и делегати за 1 коло од супер лигата на младинци и кадети за натпреварувачка 2014/15 сезона:

Делегирање 1 коло супер лига кадети и младинци 2014-15.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација