Содржини

04.10.2023   Репрезентации - До 21 год

Драги Канатларовски: Со нетрпение го очекуваме мечот против Молдавија

Младата репрезентација на Македонија до 21 година во третот коло од квалификациите за пласман на ЕП 2025 играат против селекцијата на Молдавија на гостински терен.

04.10.2023   Репрезентации - До 21 год

Драги Канатларовски го објави списокот со повикани фудбалери за Молдавија

Репрезентацијата на Македонија до 21 година во октомври ги продолжува квалификациите за пласман на ЕП 2025 во Словачка.

Календар
А репрезентација