Распоред на делегати за Прва Лига 22 коло, сезона 2016/17

Објавено на 07 Март, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение распоредот на делегати за Прва МФЛ 22 коло

Распоред на делегати Прва Лига 2016-2017.pdf    
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација