Распоред на делегати 2 коло Втора МФЛ 2014/15

Објавено на 13 Август, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог распоредот на делегати за 2 коло од Втора Македонска Фудбалска Лига:

Распоред на делегати 2 коло Втора Лига 2014-2015.pdf    
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација