Официјални лица за реванш осминафинални Куп натпревари, сезона 2018/19

Објавено на 02 Октомври, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение официјални лица за реванш осминафинални Куп натпревари

8-2 finale KUP.pdf    
   
А репрезентација