Официјални лица за Прва МФЛ 19 коло, сезона 2018/19

Објавено на 15 Февруари, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение официјални лица за натпреварите од 19 коло Прва МФЛ.

19 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација