ФОТО: Собир на репрезентацијата на Македонија до 21 година

Објавено на 20 Март, 2022 во Галерија, Вести, До 21 год

Нашите млади фудбалери заедно со селекторот и неговиот стручен тим денеска во хотел Парк го имаа собирот со кој означија официјален почеток на подготовките за двата меча од квалификациите против Србија и Фарски Острови.
   
   
А репрезентација