Ферхан Хасани

Објавено на 16 Октомври, 2015 во Фудбалери


23 натпревари / 1 гол

Позиција: Среден ред

Датум на раѓање: 18.06.1990

Клуб: Шкендија   
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација