Енис Барди

Објавено на 22 Септември, 2017 во Фудбалери


6 натпревари / 0 голови

Датум на раѓање: 02.07.1995

Позиција: Среден ред

Клуб: Леванте (Шпанија)   
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација