Делегирање за 1/8 финалните Куп натпревари за жени, сезона 2017/18

Објавено на 21 Ноември, 2017 во Куп жени


Во продолжение делегирањето за 1/8 финалните Куп натпревари за жени 

Делегирање на службени лица-Куп жени 1-8 Ф.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација