Делегирање Втора МФЛ Исток и Запад, 15 коло, сезона 2018/19

Објавено на 07 Март, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 15 коло, Исток и Запад, за сезона 2018/19

15 kolo Vtora MFL Istok.pdf 

15 kolo Vtora MFL Zapad.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација