Делегирање Втора МФЛ, 3 коло, Исток и Запад, сезона 2019/20

Објавено на 05 Септември, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 3 коло, Исток и Запад, сезона 2019/20

3 коло Втора МФЛ Запад.pdf 

3 коло Втора МФЛ Исток.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација