Делегирање Втора МФЛ 25 коло, сезона 2016/17

Објавено на 12 Мај, 2017 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 25 коло

Делегирање 25 коло Втора МФЛ.pdf    
   
Актуелности

17.05.2017    Вести

Пелистер е освојувач на Купот на Македонија

Пелистер по пенали ја совлада Шкендија и по 16 години повторно го освои Купот на Македонија....

Календар
А репрезентација