Делегирање Втора МФЛ 2 коло, Исток и Запад, сезона 2019/20

Објавено на 29 Август, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ Исток и Запад, 2 коло, сезона 2019/20

2 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

2 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација