Делегирање Втора Футсал Лига 11 коло, сезона 2017/18

Објавено на 26 Јануари, 2018 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 11 коло

11 коло Втора Футсал лига.pdf    
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација