Делегирање Трета Лига Исток 17 коло, сезона 2018/19

Објавено на 10 Април, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Трета МФЛ Исток 17 коло

17 kolo Treta MFL Istok.pdf    
   
Актуелности

17.05.2019    Вести

Првите луѓе на ФФМ на состанок со асоцијациите членки и раководството на УЕФА

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски имаа средба и со Наташа Андонова. На нашата ...

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација