Делегирање Прва ЖФЛ 11 коло, сезона 2016/17

Објавено на 10 Март, 2017 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делеграњето за Прва Женска Лига 11 коло

Делегирање на службени лица за 11 коло - Прва Женска Лига.pdf    
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација