Делегирање Прва МФЛ 34 коло, сезона 2017/18

Објавено на 11 Мај, 2018 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 34 коло, сезона 2017/18

34 kolo Prva MFL.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација