Делегирање Прва МФЛ 33 коло, сезона 2016/17

Објавено на 12 Мај, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 33 коло

Делегирање 33 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација