Делегирање Прва МФЛ 22 коло, сезона 2016/17

Објавено на 10 Март, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 22 коло

Делегирање Прва МФЛ -22коло .pdf    
   
Актуелности

17.05.2017    Вести

Пелистер е освојувач на Купот на Македонија

Пелистер по пенали ја совлада Шкендија и по 16 години повторно го освои Купот на Македонија....

Календар
А репрезентација