Делегирање Прва Футсал Лига 13 коло, сезона 2017/18

Објавено на 26 Јануари, 2018 во Прва футсал лига


Во продолжение делегирањето за Прва Футсал Лига 13 коло

13 коло Прва футсал лига.pdf 



   
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација