Делегирање на Куп 1-4 финале жени

Објавено на 28 Март, 2016 во Куп жени


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за Куп жени 1/4 финале

Куп 1-4 натпреварување жени-Делегирање на службени лица.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација