Делегирање млади категории, викенд програма 10-11 мај

Објавено на 08 Мај, 2014 во Млади делегирање

Во продолжение можете да го погледнете делигирањето за натпреварите во младите категории кои ќе бидат одиграни овој викенд

Delegirawe_sudii_26_Коло__Pioneri_-Pom-Pioneri.pdf

19-КОЛО-МЛАДИНЦИ-КАДЕТИ-1-1.pdf

15-КОЛО-ИСТОК-ДЕЛЕГ.pdf18-ПИОН-ПОМЛАД-ПИОН-ЗАПАД.pdf

Delegirawe_sudii_26_Коло__Mladinci-Кадети_-1.pdf   
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација