Делегирање Куп на РМ жени, сеозна 2016/17

Објавено на 24 Февруари, 2017 во Куп жени


Во продолжение делегирањето за Куп на РМ Жени

Делегирање на службени лица-Куп на РМ-Жени.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација