Делегирање Куп на РМ за Жени реванш 1/2 финале

Објавено на 28 Април, 2016 во Куп жени


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за Куп на РМ за Жени, реванш 1/2 финални натпревари:

Куп делегирање жени 1-2 финале.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација