Делегирање 7 коло Прва МФЛ, 2019/20

Објавено на 19 Септември, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 7 коло од Прва МФЛ за натпреварувачка сезона 2019/20:

7 коло Прва МФЛ.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација