Делегирање 6 коло Прва ЖФЛ сезона 2018/19

Објавено на 12 Октомври, 2018 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирање на судии и службени лица за 6 коло од Прва Женска Фудбалска Лига:

Делегирање на службени лица 6 коло Прва ЖФЛ.pdf    
   
Актуелности
Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација