Делегирање 5 коло плејоф Втора Футсал Лига

Објавено на 30 Април, 2014 во Втора Футсал лига

Во продолжение можете да го огледнете делегирањето од 5 плејоф коло во Втората Футсал Лига

плеј-оф-5-коло.pdf   
   
Актуелности

08.04.2024    Вести

Македонија до 14 години: Второ реми без голови против Турција

Неџат Шабани: Бевме подобар противник и заслуживме барам победа на еден од двата натпревари....

06.04.2024    Вести

Женската репрезентација до 19 години запиша нова победа

Селекцијата на Астрид Мерко славеше со 2:0 против Литванија....

Календар
А репрезентација