Делегирање 25 коло Втора МФЛ, Исток и Запад, сезона 2017/18

Објавено на 04 Мај, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 25 коло Исток и Запад

25 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

25 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација