Делегирање 15 коло Прва ЖФЛ, сезона 2017/18

Објавено на 13 Април, 2018 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва ЖФЛ 15 коло, сезона 2017/18

Делегирање на службени лица-Прва женска лига 15 коло.pdf    
   
Актуелности

14.11.2018    Вести

Интервју со в.д. председателот на ФФМ, Мухамед Сејдини

Инвестицијата во фудбалски игралишта е добра инвестиција. Ќе продолжиме со различни активности за развој на фудбалот. М...

Календар

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

17 Ное

17:00 Чешка - Македонија
    У19 квалификации за Европско

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации

20 Ное

17:00 Луксембург - Македонија
    У19 квалификации за Европско
А репрезентација