Делегирање 1/4 финале Куп на Македонија - реванш

Објавено на 03 Декември, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за реванш натпреварите од 1/4 финале Куп на Македонија за натпреварувачка 2018/19:

Реванш 4 финале КУП.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација