Делегирање 1-8 финале Куп на Македонија - жени

Објавено на 25 Февруари, 2016 во Куп жени


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за 1/8 финалните натпревари од жѓенскиот Куп на Македонија за натпреварувачка 2015/16:

Делегирање на службени лица за 1-8 Финале-Жени.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација