Делегирање - Втора МФЛ, 2. коло

Објавено на 29 Август, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирање на официјални лица за натпреварите од 2. коло во Втора МФЛ - исток и Втора МФЛ - запад:

2 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

2 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација