Përmbajtje

28.03.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Humbje e dhimbshme nga Bjellorusia

Përfaqësuesja e Maqedonisë ka pësuar disfatë të pakëndshme 1:2 nga Bjellorusia në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret për Kampionatin Evropian që vitin 2016 do të zhvillohet në Francë.

23.03.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Mario Gjurovski anulon ardhjen për shkak lëndimit, Trajçevski thirret në përfaqësuen A

Përfaqësuesja A e Maqedonisë sonte në hotelin ‘Grand Plaza’ në Shkup ka grumbullimin e parë në vigjilie të fillimit të përgatitjeve për ndeshjen me Bjellorusinë në kuadër të Kualifikimeve për Kampionatin Evropian të vitit 2016.

04.03.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Caktohen çmimet për ndeshjen ndërmjet përfaqësueseve A të Maqedonisë dhe Australisë

Federata e futbollit të Maqedonisë caktoi çmimet e biletave për ndeshjen ndërmjet përfaqëuseseve A të Maqedonisë dhe Australisë më 30 mars në Arenën nacionale ‘Filipi i Dytë’ në Shkup.

27.02.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Maqedoni-Australi më 30 mars në Shkup

Përfaqësuesja A e Maqedonisë më 30 mars në Shkup do të zhvillojë ndeshje kontrolluese me Australinë.

16.11.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Sërisht humbje në lojë të shkëlqyeshme, Maqedoni-Sllovaki 0-2

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë ka pësuar disfatë 2:0 nga Sllovakia në stadiumin ‘Filipi i Dytë’ në shkup në ndeshjen e katërt të kualifikimeve për Kampionatin Evropian që vitin 2016 do të zhvillohet në Francë.

Kalendar
Reprezentacioni A