Përmbajtje

13.11.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Gjurovski: Guximshëm, mençur dhe me diciplinë

Përfaqësuesja e Maqedonisë të shtunën në orën 20:45 në Arenën kombëtare ‘Filipi i Dytë’ zhvillon ndeshjen e xhiros së katërt të eliminatoreve për Kampionatin Evropian të vitit 2016 që do të zhvillohet në Francë.

10.11.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Pa Agim Ibraimin kundër Sllovakisë

Agim Ibraimi ka pneumoni në gjoks dhe nuk do jetë në formacionin e Maqedonisë në përballjen me Sllovakinë në kuadër të eliminatoreve për KE 2016.

13.10.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Ukraina fitoi betejën në Lviv, Maqedonia meritoi së paku një pikë

Përfaqësuesja A e Maqedonisa pësoi disfatë 1:0 nga Ukraina në ndeshjen e xhiros së tretë të kualifikimeve për Euro 2016.

09.09.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Humbje bindëse nga Spanja

Përfaqësuesja e futbollit të Maqedonisë përjeti humbje bindëse 5:1 nga kampioni evropian Spanja në fillim të ciklit të ri kualifikues për Kampionatin Evropian të vitit 2016.

03.09.2014   Reprezentacioni A - Lajme

Përfaqësuesja A: Prej sot të kompletuar në Spanjë

Përfaqësuesja A e Maqedonisë prej sot kompletohet.

Kalendar
Reprezentacioni A