Përmbajtje

16.10.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Lubinko Druloviq edhe zyrtarisht nuk është seleksionues i përfaqësueses A të Maqedonisë

Pas ndeshjes në Borisov kundër Bjellorusisë në kualifikimet për KE 2016 në Francë, ka përfunduar kontrata ndërmjet Federatës së futbollit të Maqedonisë dhe seleksionuesit të përfaqësueses A të Maqedonisë, Lubinko Druloviq.

01.10.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Maqedoni-Ukrainë, biletat me çmim super promovues. Të mbështesim Maqedoninë

Përfaqësuesja A e Maqedonisë më 9 tetor në orën 20:45 minuta në Arenën Nacionale ‘Filipi i Dytë’ kundër Ukrainës do të zhvillojë ndeshjen e parafundit të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

25.09.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Lubinko Drulovoiq publikoi listën e futbollistëve për ndeshjet me Ukrainën dhe Bjellorusinë

Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Lubinko Druloviq ka bërë publike listën e futbollistëve në të cilët do të llogarisë në ndeshjet kualifikuese me Ukrainën më 9 tetor në Arenën ‘Filipi i Dytë’ në Shkup dhe kundër Bjellorusisë tre ditë më

03.09.2015   Reprezentacioni A - Lajme

Druloviq: Fokus maksimal për Luksemburgun

Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Lubinko Druloviq dhe reprezentuesi Mirko Ivanovski në pres konferencën zyrtare para përballjes kualifikuese me Luksemburgun folën për pritjet për takimin e të shtunës.

03.09.2015   Reprezentacioni A - Kualifikimet për EURO 2016

Druloviq: Fokus maksimal për Luksemburgun

Seleksionuesi i përfaqësueses A të Maqedonisë, Lubinko Druloviq dhe reprezentuesi Mirko Ivanovski në pres konferencën zyrtare para përballjes kualifikuese me Luksemburgun folën për pritjet për takimin e të shtunës.

Kalendar
Reprezentacioni A