Shtyhet ndeshja Struga TL – Renova

Publikuar më 12 Декември, 2021 Liga e Parë e Maqedonisë, Lajme


Për shkak kushteve të këqija klimatike, sot është shtyrë ndeshja e xhiros së 18-të në LPFM ndërmjet Struga Trim Lum dhe Renova.

Ndeshja do të luhet me 14 dhjetor (e martë), me fillim në orën 13:00. 
   
   
Reprezentacioni A