Shtyhen ndeshjet në Strugë dhe Kratovë

Publikuar më 26 Ноември, 2023 Lajme


Për shkak të reshjeve të borës gjatë natës së mbrëmshme, Komisioni i Garave të FFM-së ka shtyrë ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë në Kratovë dhe Strugë, gjegjësisht ndeshjet KF Sileks - KF Vardar dhe FC Struga Trim Lum - FC Voska Sport. Ndeshjet janë ricaktuar për t'u luajtur më 06.12.2023 (e mërkurë) duke filluar nga ora 13:00.   
   
Reprezentacioni A