Për shkak kohës së keqe, shtyhen dy ndeshje në Ligën e Dytë

Publikuar më 25 Ноември, 2023 Lajme


Ndeshjet KF BESA - KF TETEKS dhe KF SKOPJE - KF OSOGOVO të xhiros së 13-të në Ligën e Dytë, të cilat ishin paraparë të luheshin sot, për shkak të kushteve të këqija dhe reshjeve të dendura të shiut, të njejtat shtyhen për më 27 nëntor (e hënë) nga ora 13:00. .   
   
Reprezentacioni A