Orari i ndeshjeve finale të Ligës së Fëmijëve

Publikuar më 25 Мај, 2017 Lajme, Ligat e Fëmijëve


Gjatë ditës së djeshme u zhvilluan ndeshjet çerekfinale dhe gjysmëfinale të turneut përfundimtar të Ligës së Fëmijëvë të FFM-së.

Në vazhdim mund të shihni rezultatet si dhe orarin e ndeshjeve për nesër (26.05.2014), kur në program janë takimet për vendet e treta dhe ndeshjet finale të cilat do të japin emrat e kampionëve të ri të Maqeonisë në gjashtë kategori të ndryshme të moshave (2004-2009).

Резултати 24.05.2017.pdf    
   
Reprezentacioni A